+421 904 694 636 Telefón
info@injobs.sk E-mail
436, Kostolné Kračany Adresa

Zemné a výkopové práce

Firma InJobs s.r.o, zahájila svoju činnosť na trhu v roku 2017 a zamerala sa na kompletnú stavebnú činnosť so špecializáciou aj na zemné, výkopové a búracie práce. Okrem toho realizujeme planírovanie terénu, kopanie základov, čistenie pozemkov, búranie starých domov, betónových plôch a plotov, stavebné prípravy pod bazény, chodníky, cesty, kanalizácie, šachty, elektro prípojky, jazierka, skalky, odvoz stavebného odpadu.

Ponúkame:

manitouimg
manitouimg
manitouimg

Naša spoločnosť ponúka na prenájom dobre známy manipulátor Manitou MT 625. Teleskopický manipulátor MT 625 v sebe spája kompaktnosť so všestrannosťou: je široký iba 1,8m a s výškou pod 2m, môžete ľahko manévrovať na pracoviskách, kde je obmedzený priestor. Manitou MT 625 je zvlášť vhodný pre užívateľov, ktorí hľadajú univerzálny a kompaktný stroj. Okrem tradičných prídavných zariadení ako sú paletové vidly, lyžica, zametačka, miešačka na betón, drapáky rôzneho druhu pribudla aj pracovná plošina.

Lopaty
manitouimg
Mixovacia lopata

Nízke náklady na výrobu betónu a manipulačné schopnosti v spojení s nakladačom predurčujú toto prídavné zariadenie na široké uplatnenie v stavebnom priemysle.

Paletizačná vidla

Paletizačná vidla je určená na manipuláciu s paletizovanými materiálmi, na ich dopravu na kratšie vzdialenosti po rovných a pevných vozovkách (podkladoch), na stavebných skládkach a v skladoch.

manitouimg
manitouimg
Kombinovaná lopata 4 v 1

Kombinovaná lopata Vám umožní vykonávať niekoľko činností s jedným prídavným zariadením. Vhodná je napríklad na zrovnávanie, nakladanie, hĺbenie, manipuláciu.

Info
28 €/h
+421 908 771 116
info@injobs.sk
manitouimg

Realizujeme zemné práce mini bagrom – pásovým rýpadlom Takeuchi TB216. Hmotnosť stroja 1615 kg, maximálny hĺbkový dosah 2,24 m. Minibager je vybavený lyžicami šírky 30 a 50 cm, ako aj hydraulickou svahovacou lyžicou a s vrtaciamy hlavami.Mini bager Je vhodný na práce v zúžených priestoroch, kam sa iné veľké stroje nedostanú.

25 €/h
+421 908 771 116
info@injobs.sk
minibager
  • +421 904 694 636

    Telefón
  • info@injobs.sk

    E-mail
  • 436, Kostolné Kračany

    Adresa

InJobs s.r.o, je moderná stavebná spoločnosť a personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 2017. Zaoberá sa realizáciou stavieb, s pridelením zamestnancov (personálny leasing) a sprostredkovaním prác.