+421 904 694 636 Telefón
info@injobs.sk E-mail
436, Kostolné Kračany Adresa

Naše Služby

Naše Služby / Fasádne práce

Fasádne práce

Realizujeme komplexné zabezpečenie zatepľovacích a fasádnych prác, vrátane materiálu, klampiarskych a elektrikárskych prác. Požiadajte nás o cenovú ponuku a ušetrite čas a peniaze. Cenovú ponuku vypracujeme zdarma, vyplňte náš formulár a mi Vám zavoláme a dohodneme sa na ďalšom postupe.

Fasády budov spolu s ich farebnosťou a členitosťou sú neooddeliteľnou súčasťou výsledného architektonického diela. Svojím estetickým pôsobením vytvárajú vzhľad ulíc, námestí, obytných štvrtí a miest. V súčasnoti je na trhu široký sortiment fasádnych omietok a náterov. Vlastnosti povrchových úprav sú determinované v prvom rade ich zložením.

Estetická funkcia

O tom, či bude fasáda pôsobiť na svoje okolie pozitívne alebo negatívne, rozhoduje najmä architektonické stvárnenie. Pod týmto pojmom nestačí vidieť len farebný odtieň ale aj členitosť, štruktúru, členenie, harmóniu s okolitým prostredím a pod. Citlivá kombinácia všetkých týchto možností so sebou prináša uspokojujúce výsledky. Pokiaľ chcete budovám poskytnúť celkom osobitý výraz s individuálnym stvárnením fasády, nechajte vašej fantázii voľný priebeh s novými fasádnymi lazúrovanými a metalickými nátermi Baumit ArtLine Lasur, Metallic a Glitter.

O spoľahlivom fungovaní povrchovej úpravy však okrem výberu vhodného materiálu rozhoduje aj jeho výrobca. Podobne ako pri iných investíciach s očakávanou dlhodobou životnosťou je preto rozumné prikloniť sa k materiálom od renomovaných a časom už overených výrobcov ponúkajúcich okrem kvalitných materiálov aj komplexný servis a poradenstvo. Veľký vplyv na kvalitu výsledného diela má samozrejme aj výber realizačnej firmy.

Spoločnosť Baumit, popredný európsky producent stavebných hmôt ponúka v oblasti riešenia povrchových úprav fasád širokú paletu kvalitných materiálov a profesionálnych služieb. Z materiálového hľadiska sú v sortimente Baumit zastúpené všetky bežne používané druhy materiálov pre povrchovú úpravu fasád – minerálne ušľachtilé omietky, akrylátové omietky a farby, silikátové omietky a farby, silikónové omietky a farby ako aj mozaikové omietky.

Väčšina spomenutých materiálov, s výnimkou mozaikových omietok a ušľachtilých omietok, sú k dispozícií v 200 farebných odtieňoch podľa vzorkovníka Baumit Colours of more emotion. Vzorkovník obsahuje 200 najžiadanejších farebných odtieňov. Túto kolekciu farieb dopĺňa ponuka 30 výrazne sýtych, dynamických farebných odtieňov s označením Baumit ArtLine. Novinkou v ponuke spoločnosti Baumit od roku 2008 je nová kolekcia ArtLine Lasur, Metallic a Glitter. Lazúrované, metalické a trblietavé dekoratívne nátery použiteľné pre osobitné akcenty a individuálne stvárnenie, čím perfektne dopĺňajú Baumit ArtLine omietky a farby.

Nepochybne silnou garanciou kvality v prípade materiálov značky Baumit je pre spotrebiteľa moderný výrobný závod na výrobu ušľachtilých omietok a fasádnych farieb, ktorý bol v roku 2002 otvorený v sídle materskej firmy Baumit v rakúskom Wopfingu. Závod v súčasnosti predstavuje vôbec najmodernejší výrobný závod svojho druhu v Európe.

Zatepľovacie systémy Baumit sú moderné odskúšané systémy vychádzajúce z najnovších poznatkov tepelnej techniky a stavebnej fyziky.V súčasnosti Baumit ponúka tri ucelené, certifikované zatepľovacie systémy:

Zatepľovací systém Baumit Open® - unikátny paropriepustný zatepľovací systém s tepelným izolantom z polystyrénových fasádnych izolačných dosiek open® (resp. open®Reflect)

Zatepľovací systém Baumit Star – Baumit riešenie so zárukou vysokej kvality s izolačnými doskami EPS-F, EPS-F PLUS, XPS-P alebo minerálnymi izolačnými doskami

Zatepľovací systém Baumit Pro - ekonomicky výhodné Baumit riešenie s izolačnými doskami EPS-F alebo minerálnymi izolačnými doskami

Kontaktné zatepľovacie systémy Baumit získali ako jedny z prvých na Slovensku Európske technické osvedčenie. Uvedené systémy spĺňajú smernice Rady 89/106/EHS, čím otvárajú veľké možnosti použitia nielen na Slovensku, ale aj v širokom priestore stavebného trhu krajín Európskej únie.

  • +421 904 694 636

    Telefón
  • info@injobs.sk

    E-mail
  • 436, Kostolné Kračany

    Adresa

InJobs s.r.o, je moderná stavebná spoločnosť a personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 2017. Zaoberá sa realizáciou stavieb, s pridelením zamestnancov (personálny leasing) a sprostredkovaním prác.