+421 904 694 636 Telefón
info@injobs.sk E-mail
436, Kostolné Kračany Adresa

Kanalizačné a Vodárenské služby

Poskytujeme komplexné služby v oblasti čistenia, monitorovania kanalizácií a výstavby a opráv kanalizačného a vodovodného potrubia.

Váš problém diagnostikujeme a vyriešime, nech už je akýkoľvek. Upchatá toaleta, drez, odtok, plná žumpa stačí nám zavolat na +421 918 957 451, alebo použiť kontaktný formulár a my sa o nepríjemnosť postaráme rýchlo a kvalitne.Výjazd zadarmo poskytujeme v okresoch Dunajská Streda a Bratislava.

Medzi služby, ktoré ponúkame patria:

 • Krtkovanie upchatého odpadu do 70 metrov
 • Čistenie potrubia, šacht a kanalizácie /vysokým tlakom/
 • Monitoring potrubia a kanalizácie s možnosťou nahrávania záznamu
 • Čistenie podlahového kúrenia a stropného hladenia
 • Diagnostika poruchy
 • Havarijná služba VODA
 • Certifikované tlakové skúšky

Používame technológie, ktoré zvládnu vysokotlakové a mechanické čistenie, krtkovanie, trasovanie, monitoring a mnoho iného:

Kompaktné stroje pre mnohostranné použitie pri čistení rúr a kanálov. Rýchlootáčkový s delenými špirálami. Osvedčená technika.

Rýchlootáčkové zariadenia sa spojovatelnými delenými špirálami
Rýchlootáčkový zariadenia, 740 ¹ / min (REMS Cobra 22) resp. 520 ¹ / min (REMS Cobra 32), s delenými špirálami, pre účinnú, rýchlu prácu, napr omieľanie reťaze alebo frézovanie. Aj v ťažkých podmienkach, napríklad pri potrubí prerastenom koreňmi a ťažkých inkrustácie. Delené špirály sú podľa potreby spojiteľné až do pracovnej dĺžky 70 m (REMS Cobra 22).Žiadne nepotrebné otáčanie dlhých čistiacich špirál.

REMS Cobra 22

Upínacie čeľuste pre pohon špirál
Upínacie čeľuste z kvalitnej, kalenej ocele, odolné proti opotrebeniu a presne padnúce. Okamžité exaktné upnutie a vybratí špirál pre optimálne riadenie, prenos sily a funkčnú bezpečnosť. REMS Cobra 22: Voliteľne čistiace špirály Ø 16 a 22 mm, bez výmeny upínacích čeľustí. Čistiaca špirála Ø 8 mm s bubnom adaptéru 22/8 a integrovanými upínacími čeľusťami, ako príslušenstvo.

Pohon
Silný kondenzátorový motor s tichým chodom, vysokým otočným momentom, 750 W (REMS Cobra 22), pravý a ľavý beh. Plný prenos výkonu motora vďaka nesklouzávacímu, bez údržby pracujúcemu pohonu ozubeným remeňom. Priechodná, uzatvorené pohonné vreteno.

Elektronický kamerový inšpekčný systém k nákladovo výhodnej inšpekcii a analýze poškodenia. Dokumentácia snímok a videozáznamov s hlasovým záznamom na SD-karte s údajom o dátume, čase a hĺbke zasunutia.

Kontrolná jednotka v mikroprocesorovej technike s 7" TFT-LCD-farebným displejom, zásuvkou pre SD-kartu, USB-prípojkou, výstupom na video PAL/NTSC, integrovaným akumulátorom Li-Polymer 3,7 V, 7,6 Ah, v pevnom, nárazom odolnom plastovom kryte, chránenom pred ostrekem vodou, ochrannou clonou, stojanom.

REMS CamSys 2 S-Color

Elektronická preplachovacia jednotka a jednotka pre vykonávanie tlakových skúšok s bezolejovým kompresorom. K preplachovaniu vodou alebo zmesou vody a vzduchu, dezinfekovanie, čistenie, konzervovanie potrubných rozvodov, na vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti potrubných rozvodov a nádob pomocou stlačeného vzduchu, ako pneumatické čerpadlo k riadenému plneniu nádob všetkého druhu stlačeným vzduchom, p ≤ 0,8 MPa / 8 bar / 116 psi a k prevádzke pneumatického náradia ≤ 230 Nl / min.

Jeden prístroj s viac ako 10 programami na preplachovanie a vykonávanie tlakových skúšok pomocou stlačeného vzduchu alebo vody pre rozvody pitnej vody a kúrenárskych inštalácií ai.

 • preplachovanie vodou alebo zmesou vody a vzduchu
 • dezinfikovanie, čistenie, konzervovanie
 • vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesností stlačeným vzduchom
 • vykonávanie tlakových skúšok a kontrol tesnosti vodou (skušobný postup A, B, C, aj.)
 • pneumatické čerpadlo
 • prevádzka pneumatického náradia
 • protokolovanie
REMS MULTI-PUSH SLW SET

Výsledky programov preplachovania a skúšok sa ukladajú vo zvolenom jazyku spolu s dátumom, časom a číslom protokolu a je možné ich preniesť na účely dokumentácie na zásuvnú pamäť USB alebo tlačiareň. Na externých zariadeniach ( napr. stolný počítač alebo prenosný počítač, tablet, smartphone) je možné realizovať požadované doplnenie uložených dát, napr. meno priezvisko zákazníka, číslo projektu, skušobný komisár atď.

 • +421 904 694 636

  Telefón
 • info@injobs.sk

  E-mail

InJobs s.r.o, je moderná stavebná spoločnosť a personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 2017. Zaoberá sa realizáciou stavieb, s pridelením zamestnancov (personálny leasing) a sprostredkovaním prác.