+421 904 694 636 Telefón
info@injobs.sk E-mail
436, Kostolné Kračany Adresa

Obkladačské práce

Naša spoločnosť sa špecializuje na montáž obkladov a dlažieb a k tomu prislúchajúce práce, rekonštrukcie bytov a domov, nebytových priestorov. 
Skutočnosť, že sa už dlhé roky venujeme obkladačským prácam je zárukou toho, že naša práca sa vyznačuje vysokou kvalitou a odbornosťou. S pokládkou obkladov a dlažieb máme dlhoročnú prax, skúsenosti a referencie.

Ak potrebujete pekne obložiť kúpeľňu, alebo inú miestnosť, sme Vám kedykoľvek k dispozícii. Práce sa snažíme realizovať v čo najkratšom možnom termíne a samozrejmosťou je požadovaná kvalita prác, odvoz stavebného odpadu i čistota pracoviska v priebehu rekonštrukcie ako aj upratovanie po skončení stavebných prác.

Zavolajte na tel.č. : +421 903 225 581, alebo napíšte mail : info@injobs.sk a dohodnite si obhliadku. Ceny prác sa spresnia po obhliadke. Cenovú ponuku na naše práce Vám vypracujeme zdarma, bezplatne poskytneme aj konzultácie a poradenstvo.

  • +421 904 694 636

    Telefón
  • info@injobs.sk

    E-mail
  • 436, Kostolné Kračany

    Adresa

InJobs s.r.o, je moderná stavebná spoločnosť a personálna agentúra, ktorá vznikla v roku 2017. Zaoberá sa realizáciou stavieb, s pridelením zamestnancov (personálny leasing) a sprostredkovaním prác.